Atribuită
Cumpărare directă
Electrod oxigen dizolvat, cod produs HI 7609829-2, compatibil cu multiparametru HANNA HI9828 Tipul de masurare: % saturatie si concentratie . Intervalul de masurare: 0,0..500,0%; 0,00 – 50,00 mg/l . Temperatura de operare: -5…55 ºC . Adâncime: 20 m . Membrana de legatura: HDPE
- Număr anunț
- DA27564861
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI 18693643)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.044 RON
- Valoare atribuită
- 1.044 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.