Atribuită
Cumpărare directă
1 Vata 200 gr ISIZ 40 buc 3,50 lei 140,00 lei 2 Fasa tifon 10/10 - PREMIUM 300 buc 1,30 lei 390,00 lei 3 Alcool sanitar 500ml 20 buc 5,00 lei 100,00 lei 4 Lancete 2000 buc 0,10 lei 200,00 lei 5 Leucoplast textil 5cm/5m 15 buc 3,10 lei 46,50 lei 6 Ac dublu recoltare 21G KIMA ITALIA 200 buc 0,24 lei 48,00 lei 7 Masca chirurgicala 3 pliuri - VOGT GERMANIA 2000 buc 0,28 lei 560,00 lei 8 Acoperitori pantofi ( botosei) 4000 buc 0,13 lei 520,00 lei 9 Manusi nitril S negre 1000 buc 0,61 lei 610,00 lei 10 Manusi nitril M violet 2000 buc 0,61 lei 1.220,00 lei 11 eppendorf 1,5ml 2000 buc 0,06 lei 120,00 lei 12 Pipeta sterila PASTEUR 200 buc 0,21 lei 42,00 lei PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27564132
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ALBA (CUI 4562737)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.997 RON
- Valoare atribuită
- 3.997 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.