Atribuită Cumpărare directă

In urma evaluarii ofertelor depuse in cadrul ADV 1199475/01.03.2021, oferta dvs a fost admisibila, care respecta cerintele tehnice , avand pretul cel mai scazut. In consecinta, contractual de achizitie materiale sanitare , respectiv SC BIZMED SRL .

Număr anunț
DA27583438
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.848 RON
Valoare atribuită
34.848 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.848 RON

din 34.848 RON estimat