Atribuită
Cumpărare directă
1 Vata 200 gr ISIZ 40 buc 3,50 lei 140,00 lei 2 Fasa tifon 10/10 - PREMIUM 300 buc 1,30 lei 390,00 lei 3 Alcool sanitar 500ml 20 buc 5,00 lei 100,00 lei 4 Lancete 2000 buc 0,10 lei 200,00 lei 5 Leucoplast textil 5cm/5m 15 buc 3,10 lei 46,50 lei 6 Ac dublu recoltare 21G KIMA ITALIA 200 buc 0,24 lei 48,00 lei 7 Masca chirurgicala 3 pliuri - VOGT GERMANIA 2000 buc 0,28 lei 560,00 lei 8 Acoperitori pantofi ( botosei) 4000 buc 0,13 lei 520,00 lei 9 Manusi nitril S negre 1000 buc 0,61 lei 610,00 lei 10 Manusi nitril M violet 2000 buc 0,61 lei 1.220,00 lei 11 eppendorf 1,5ml 2000 buc 0,06 lei 120,00 lei 12 Pipeta sterila PASTEUR 200 buc 0,21 lei 42,00 lei
- Număr anunț
- DA27600808
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.997 RON
- Valoare atribuită
- 3.997 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.