Atribuită Cumpărare directă

Pachet papetarie si consumabile conform comanda: 1 Hartie A4 80g 200 buc 2 Cartus compatibil 111L 1 buc 3 Cartus compatibil 106A 1 buc 4 Cartus Konica TN118 1 buc 5 Cartus compatibil CF410A 1 buc 6 Cartus compatibil TN2421 1 buc

Număr anunț
DA27596734
Autoritate contractantă
Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.992 RON
Valoare atribuită
2.992 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.992 RON

din 2.992 RON estimat