Atribuită Cumpărare directă

Catetere tip foley operatorii speciale haematuria cu 3 cai,hemostaza lavaj continuu, din material special antialergic - Silicon Elastomer,semirigide,ramforsate, albastre,cu balon de capacitate intre 30 si 80ml, l=40cm,_x000D_ varf sonda tip Nelaton-Standard (inchis cu gaura laterala)_x000D_ Couvelaire(deschis taiat oblic cu gaura laterala si centrala)_x000D_ Dufour(curb deschis),_x000D_ -marimea inscriptionate si valva conectie codata color in functie de marime,marimi de la CH-18,20,22,24, sterile,CE,

Număr anunț
DA27609455
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat