Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA UTILE IN OPERATII DESCHISE – TIP DUFOUR : Din NEOPLEX II : material termo-senzitiv.Balon (ml) :60ml, 80ml>MAX120 ml Capat proximal : palnie, inel si valva colorate .Canale : 3 (drenaj, inflatie, irigare) .Ochi : 2 opusi si in trepte si 1 orificiu pentru irigare. Ochi mari & varf curbat care de-a lungul canalelor mari ptr. drenaj – lavaj, asigura un drenaj usor si sigur fara blocare. Pereti puternici ai sondelor care nu cedeaza chiar daca este operata suctiunea cu seringa. Varf distal : varf rotund, coudat . Lungime 42 cm . Ambalat individual, cu marcaj nr. lot, data fabricatiei, data expirarii, producator, marca CE, sterilizare EO, perioada de valabilitate de cel putin 5 an de la data livrarii.
- Număr anunț
- DA27562331
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141210-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.