Atribuită Cumpărare directă

Ace biopsie pentru pistol Magnum BARD (MAGNUM-Biopty Gun) Ac punctie biopsie compatibil cu pistolul Magnum Gun Bard Acul este format din canula si mandren, confectionate din otel inoxidabil de calitate superioara Canula este marcata din cm in cm Prezinta ecogenitate crescuta Varf atraumatic trifatetat La nivel amboului atat canula cat si mandenul prezinta aripoare pt a putea fi atasate in boturile de la nivelul pistolului Mandrenul este prevazut cu o fanta de 19 mm Aripioarele acului sunt prinse pe un suport special din plastic medical cu picioruse, care sun actiunea degetelor elibereaza acul in pistol fara a fi dese Dimensiuni: 14G/13CM Ambalat individual, steril. 93/42/EEC – MEDICAL DEVICE DIRECTIVE Factura trebuie sa fie insotita de urmatoarele documente: certificat de calitate, certificat de conformitate si fisa tehnica a produsului, toate traduse in limba romana. Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00 Livrare in 24-48 ore

Număr anunț
DA27592245
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.445 RON
Valoare atribuită
3.445 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.445 RON

din 3.445 RON estimat