Atribuită
Cumpărare directă
AC COAXIAL - INTRODUCAR PENTRU AC BIOPSIE Ac de introducere coaxial(trocar) pentru biopsie Ac coaxial cu canula boanta cu dimensiune mai mare decat canula acului de recoltare cu un gauge si mai scurta cu 3 cm Dimensiuni: 13G/7CM Ambalat individual, steril. 93/42/EEC – MEDICAL DEVICE DIRECTIVE Factura trebuie sa fie insotita de urmatoarele documente: certificat de calitate, certificat de conformitate si fisa tehnica a produsului, toate traduse in limba romana. Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00 Livrare in 24-48 ore
- Număr anunț
- DA27592406
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141323-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.375 RON
- Valoare atribuită
- 2.375 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.