Atribuită Cumpărare directă

Societate abilitata, autorizata si certificata cu personal licentiat pentru verificare,intretinere, incarcare stingatoare de incendiu orice tip.Pretul exprimat cuprinde transportul de la si catre beneficiar in localitate si judet( pana la limita a 50 Km),deschiderea, inlocuirea agentului de stingere,verificarea si inlocuirea anumitor componente,inchiderea, presurizarea,sigilarea si etichetarea, manopera de vopsire a cilindrilor stingatorului.Vopsirea recipientelor singatoarelor se face la cererea beneficiarilor sau in cazul oxidarii avansate a cilindrilor stingatorului. Dotari performante importate in 2012, ceea ce confera operativitate, calitate. Se certifica si garanteaza lucrarile efectuate 12 luni.Nu asiguram mentenanta stingatoarelor fara manometru, respectiv cu clapet sau buton, a stingatoarelor care nu pot fi identificate ( eticheta distrusa,nepoansonat,oxidare avansata a cilindrului )conform OMAI 138/23.10.2015. In cazul inlocuirii agentului de stigere o data cel putin la 3 ani preturile practicate sunt la :PULBERE ABC 20 % = 5,80 lei/kg, SPUMA MECANICA 12,50 lei/l, CO2 10 lei/kg. Tel 0740 117 761 ; mai putin

Număr anunț
DA27581771
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
Furnizor / câștigător
SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat