Atribuită
Cumpărare directă
ANTI VIRUS Servicii de inspectie a traficului WEB si SMTP in vederea detectarii, eliminarii sau blocarii secventelor de cod malitios. Raportare in device s in cloud. WEB FILTERING Servicii de filtrare a traficului internet in functie de protocol, port, site, url, prin politici individuale sau de grup. ANTI SPAM Servicii de detectie, marcare, blocare a traficului MAIL IPS/IDS Detectia si blocarea traficului de tip atac, cu raportare IP sursa, tip atac, actiune efectuata. Actualizare firmware Posibilitatea de a actualiza firmware-ul device-ului de pe site securizat. Suport tehnic extins Acces la grup de support pentru tratarea situatiilor tehnice particulare. Extindere garantie Se va extinde garantia fizica a echipamentului cu posibilitate de inlocuire in 24-48 de ore
- Număr anunț
- DA27559123
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- R & M INTERNATIONAL 94 SRL (CUI 5463030)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.775 RON
- Valoare atribuită
- 2.775 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.