Atribuită
Cumpărare directă
Servicii aferente lunii martie 2021 ce constau in mentenanta si depanarea sistemelor de supraveghere video: camere video, DVR-uri, NVR-uri, echipamente conexe, echipamente de stocare, servere. Valoarea este stabilita pentru un minim de 400 camere video si echipamente auxiliare. Pentru piesele ce se constata a fi defecte si necesita schimbare , se va intocmi deviz separat si se pot inlocui dupa aprobarea acestuia de catre autoritatea contractanta. Acestea se factureaza separat nefacand obiectul prezentei achizitii.
- Număr anunț
- DA27518699
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- R & M INTERNATIONAL 94 SRL (CUI 5463030)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.200 RON
- Valoare atribuită
- 10.200 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.