Atribuită Cumpărare directă

Saltea sport din spuma poliuretan de densitate mare cu husa din fas impermeabil gros cu posibilitate de pliere pe mijloc

Număr anunț
DA27527676
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39143112-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.541 RON
Valoare atribuită
2.541 RON
Data publicării
07.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.541 RON

din 2.541 RON estimat