Atribuită Cumpărare directă

Servicii supraveghere si interventie centrale termice si retele termice Oferim reparatii centrale termice non stop pentru toate marcile si tipurile de centrale termice. Identificarea problemei sau a defectiunii; Inlocuirea unei piese a centralei termice, daca este cazul; Interventia propriu-zisa, cu toate operatiunile legate de solutionarea problemei;

Număr anunț
DA27568383
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.580 RON
Valoare atribuită
125.580 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.580 RON

din 125.580 RON estimat