Atribuită Cumpărare directă

VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material n... mai departe

Număr anunț
DA27672899
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat