Atribuită Cumpărare directă

PANOU ROMPLAST ALB,PANOU DE LUCRU,USA TERMOPAN 1BUC, PANOU TERMOPAN 4BUC,HASURII 4BUC,STICLA TERMOPAN 4BUC , PANEL 24MM 5BUC,BALAMA USA 4BUC ,BROASCA USA 1BUC, BUTUC USA 1BUC.SI MONTAJ

Număr anunț
DA27543902
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.495 RON
Valoare atribuită
10.495 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.495 RON

din 10.495 RON estimat