Atribuită Cumpărare directă

Paine de 1kg ,feliata, bine crescuta, coaja galben aurie,aroma si gust placut, impachetata in in pungi cu evidentierea datei de fabricatie si a termenului de garantie ! Cantitatea aproximativa de paine ( 4000 kg. ) necesara pe luna martie 2021 .

Număr anunț
DA27511792
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
CATSIMAR S.R.L. (CUI 6669137)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat