Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse REXONA DEO SPRAY FEMEI 30X6,00; REXONA DEO SPRAY BARBATI 30X6,00; BURETE BAIE FLOARE CALYPSO 50X4,20; ODORIZANT BATHJOY 1LITRU 5X41,50; LUX PROFESIONAL 2IN1 SAMPON SI GEL DE DUS 5X63.00; FINISH SARE 1.5KG 1X9,30

Număr anunț
DA27524652
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Urlati (CUI 33360502)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.102 RON
Valoare atribuită
1.102 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.102 RON

din 1.102 RON estimat