Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 35LITRI CU SNUR OTI 10X3,61; FAIRY 1.2LITRI 5X10,34; CODY PROSOP 4STR 200FOI 18X8,82; PROSOP CELULOZA 470M 2X51,01; EFECT MOBILA SPRAY 1LITRU 5X11,51; ALCOOL SANITAR DORA 24X4,87; ASEVI DETERGENT PARDOSELI 1LITRU 10X9,92; MASCA PROTECTIE 50BUC/SET 10X12,61; BIOCARPET 750ML 3X9,83; AIR WICK REED DIFFUSERS 25ML 4X16,39; MIKE LINE SERVETELE 120BUC/SET 5X6,00; COMPACT SERVETELE 120BUC/SET 5X7,31
- Număr anunț
- DA27552985
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4510452)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055 RON
- Valoare atribuită
- 1.055 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.