Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari auto RCA si CASCO pentru 12 luni, autoturism Dacia Logan, nr. de identificare UU1LSDAMH37464259, dupa cum urmeaza: - asigurare CASCO, 12 luni, societatea de asigurari Allianz Tiriac = 1241 lei, incepand cu data de 28.03.2021: - asigurare RCA, 12luni, societatea de asigurari Allianz Tiriac = 514 lei, incepand cu data 24.03.2021.
- Număr anunț
- DA27633728
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.758 RON
- Valoare atribuită
- 1.758 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.