Atribuită
Cumpărare directă
1. Programator baterii 9V Junior DC 2 zone ( JRDC-2-R ) -4 buc x 327,50 RON+TVA 2. Programator baterii 9V Junior DC 4 zone ( JRDC-4 ) -2 buc x 388,76 RON+TVA 3. Banda teflon mare ( TEFL ) - 10buc x 11,26RON+TVA 4. Electrovana Jar Top Fi 1" cu solenoid 9V ( PGV100JTGBDC ) - 16buc x 111,53 RON+TVA 5. ASPERSOR PROS-04 ( PROS-04 ) - 100 buc x 7,45 RON+TVA 6. DUZA 8A(r=2.4m) ( 8A ) - 20 buc x 4,43 RON+TVA 7. DUZA 10A(r=3m) ( 10A ) - 70 buc x 4,43 RON+TVA 8. COT SBE 1/2" ( SBE050 ) - 200 buc x 0,80 RON+TVA 9. SA BRANSAMENT 25X1/2" ( SA 25X1/2 ) - 100 bucx 2,93 RON+TVA 10. TEU COMPRESIUNE FE D32X1" ( TEU FE32X1 ) - 14 buc x 5,77 RON+TVA 11. Capac compresiune d25 ( CAPAC25 ) - 18buc x 2,38 RON+TVA 12. Racord compresiune FE 25x1" ( RAC FE25X1 ) - 18 buc x 2,20 RON+TVA 13. COT COMPRESIUNE FE D25X1" ( COT FE25X1 ) - 6 buc x 2,67 RON+TVA 14. Furtun flexibil Hunter, rola 30m ( SP100 ) - 2 buc x 115,86 RON+TVA 15. CUTIE VANA ROTUNDA MEDIE( VBA02673 ) - 12 buc x 29,00 RON+TVA 16. Capac compresiune d32 ( CAPAC32 ) - 2 buc x 2,88 RON+TVA 17. Robinet cu bila metalica FI-FI 3/4'' ( ROBINET FI3/4 ) - 1buc x 20,96 RON+TVA 18. Racord compresiune FE 25x3/4" ( RAC FE25X3/4 ) - 2 buc x 2,20 RON+TVA 19. Racord compresiune FE 32x1" ( RAC FE32X1 ) - 2 buc x 2,67 RON+TVA 20. Robinet cu bila metalica FI-FI 1'' ( ROBINET FI1 ) - 1 buc x 27,10 RON+TVA 21. TEU EGAL COMPRESIUNE D32 ( TEU32 ) - 2 buc x 7,19 RON+TVA 22. TEU EGAL COMPRESIUNE D25 ( TEU25 ) - 2 buc x 5,49 RON+TVA
- Număr anunț
- DA27658854
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.429 RON
- Valoare atribuită
- 6.429 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.