Atribuită
Cumpărare directă
1. Robinet Plastic cu bila metalica FI-FI 1”(ROBINET1) – 1 buc x 25.43 RON + TVA/buc 2. Robinet Plastic cu bila metalica FE-FI 1”(ROBINET1) – 20 buc x 27.85 RON + TVA/buc 3. Robinet Plastic cu bila metalica FI-FI 1”(ROBINET3/4) – 2 buc x 20.00 RON + TVA/buc 4. Robinet Plastic cu bila metalica FE-FI 1”(ROBINET1) – 20 buc x 20.15 RON + TVA/buc Total pachet: 1 025.43 RON + TVA/buc Achizitia se realizeaza conform referat nr. 6916/08.03.2021, 6913/08.03.2021- Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1201349, Oferta - nr. 7525/12.03.2021(19922/11.03.2021, 19927/15.03.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).
- Număr anunț
- DA27588516
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.025 RON
- Valoare atribuită
- 1.025 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.