Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1. Cot cu FE 16x1/2'' ( SBE050) - 34 buc x 0.73 RON+TVA 2. Cot cu FE 16x3/4'' (SBE075) - 34 buc x 0.73 RON+TVA 3. Cot compresiune 90 gr D32 (COT32) - 10 x 4.80 RON+TVA 4. Cot compresiune FI D32x 1 (COT FI32x1) - 10 x 3.77 RON+TVA 5. Cot compresiune FE D32x1 (COT FE32x1) - 10 x 3.25 RON+TVA Total pachet: 167.84 RON+TVA Achizitia se realizeaza conform referat nr. 7770, 7771/15.03.2021- Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1202929, Oferta - nr. 8523/22.03.2021(19966/22.03.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).
- Număr anunț
- DA27641914
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44134000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare atribuită
- 168 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.