Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 1. CUTIE VANA MINI (MINI) - 4 buc x 13.86 RON + TVA/buc 2. CONTROLLER CU BATERIE 2 ZONE (NODE200) - 2 buc x 473.37 RON+TVA/buc 3. CONTROLLER CU VANA PGV INCLUSA (NODE100VALVEB) - 2 buc x 393.00 RON+TVA/buc 4. ASPERSOR PROS-04 (PROS-04) - 34 buc x 6.40 RON +TVA/buc 5. Electrovana Jar Top FI 1’’ (PGV100JTB) - 4 buc x 54.81 RON +TVA/buc 6. Solenoid 9v Hunter (458200) - 4 buc x 51.00 RON+TVA/buc 7. DUZA PLASTIC MP200090/210 (MP200090)- 34 buc x 24.00 RON+TVA/buc Total pachet: 3 245.02 RON +TVA/buc Achizitia se realizeaza conform referat nr. 7769, 7772/15.03.2021- Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1202929, Oferta - nr. 8523/22.03.2021(19966/22.03.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).

Număr anunț
DA27642014
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.245 RON
Valoare atribuită
3.245 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.245 RON

din 3.245 RON estimat