Atribuită
Cumpărare directă
Sa bransament 32x3/4 (SA 32x 3/4)- 34buc x 3.00 RON+ TVA/buc 2) Teu fe1(TEU FE1)- 8buc x 1.55 RON+ TVA/buc 3) Teu fi1(TEU Fi1) - 8buc x 3.35 RON+ TVA/buc 4)Teu compresiune D32 (TEU32) - 10buc x7.20 RON+ TVA/buc 5) Teu compresiune fi D32x 1 (TEU FI32X 1)- 10buc x6.26 RON+ TVA/buc 6) Capac compresiune D32 (CAPAC32)- 12buc x2.88 RON+ TVA/buc 7)Niplu 1 (NI1)- 8buc x 0.84 RON+ TVA/buc 8)Manson 1(MA1)- 8buc x2.30 RON+ TVA/buc 9) Teu compresiune fe D32x 1 (TEU FE32X 1)- 10buc x5.77 RON+ TVA/buc 10)Racord compresiune FE 32x1 (RAC FE32x 1)- 20buc x2.67 RON+ TVA/buc 11)Racord compresiune FI 32x1 (RAC FI32x 1)- 10buc x3.10 RON+ TVA/buc 12) Racord compresiune FI 32x 3/4 (RAC FI32x3/4)- 20buc x3.10 RON+TVA/buc Total pachet: 539.58 RON+TVA Achizitia se realizeaza conform referat nr. 7769, 7770, 7771, 7772/15.03.2021- Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1202929, Oferta - nr. 8523/22.03.2021(19966/22.03.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).
- Număr anunț
- DA27642341
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44163200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.