Atribuită Cumpărare directă

Pachetul Contine: 1. Teava polietilena D32 PN8 (TEAVA32PN8)– 200 ml x 1.48 RON + TVA/ml Total pachet: 296.00 RON + TVA Achizitia se realizeaza conform referat nr. 7770/15.03.2021- Formatia Mobilier Urban, ADV nr. 1202929, Oferta - nr. 8523/22.03.2021(19966/22.03.2021). Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160 (Sector Mobilier Urban), Alina STEFAN - 0737-747365 (Serviciu Achizitii Publice si Aprovizionare).

Număr anunț
DA27642633
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296 RON
Valoare atribuită
296 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296 RON

din 296 RON estimat