Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI, consum estimat 250 MWh. Preţul unitar al gazelor naturale este de 129,86 lei/MWh si este compus din: - pretul de bază al gazelor naturale 93,40 lei/MWh; - tariful de transport: 7,97lei/MWh; - tariful de distribuţie: 28,49lei/MWh; Pretul contractual al gazelor naturale este ferm și nu include acciză și TVA. Oferta acceptată 241/19.03.2021 Regiunea Ploiesti
- Număr anunț
- DA27632402
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 28 GALATI (CUI 3127140)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.958 RON
- Valoare atribuită
- 38.958 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.