Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare energie electrica COMUNA SURAIA , VRANCEA, consum estimat 90 MWh, la pretul de 576,16lei/MWh, care contine: 1. Preţul propriu de furnizare a energiei electrice: 305 lei/MWh; 2. Tariful pentru introducerea energiei electrice in retea (TG): 1,30 lei/MWh; 3. Tariful pentru extragerea energiei electrice din reţea (TL): 19,22 lei/MWh; 4. Tariful pentru serviciul de sistem: 11,96 lei/MWh; 5. Tariful pentru serviciul de distribuţie joasă tensiune: 184,75 lei/MWh; 6. Taxa certificate verzi : 64,06lei/MWh 7. Taxa cogenerare :17,12 lei/MWh 8. Accize : 5,23lei/MWh Pretul nu include: TVA. Perioada de furnizare: pana la data 31.12.2021
- Număr anunț
- DA27545251
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.854 RON
- Valoare atribuită
- 51.854 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.