Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 SUPORT ROLA INDUSTRIALA MURAL ABS STYLE buc 10.00 X 92.86 RON fara TVA / buc 2 MANUSI LATEX CU PUDRA 100/set M cut 6.00 X 45.00 RON fara TVA / set 3 MANUSI LATEX FARA PUDRA 100/set S cut 3.00 X 45.00 RON fara TVA / set 4 MSV MANUSI MENAJ ECONOMICE M set 2.00 X 3.33 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA27515238
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat