Atribuită Cumpărare directă

HP TONER W2030XH,No415X,BK,7.5K,CLJ PRO M454/M479,ORIGINAL 1.00 BUC 646.00 HP TONER W2032A,No415A,Y,2.1K,CLJ PRO M454/M479,ORIGINAL 1.00 BUC 455.00 HP TONER W2033A,No415A,M,2.1K,CLJ PRO M454/M479,ORIGINAL 1.00 BUC 455.00

Număr anunț
DA27608034
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.556 RON
Valoare atribuită
1.556 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556 RON

din 1.556 RON estimat