Atribuită Cumpărare directă

cf oferta Adresa de livrare: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA, str. Postei nr. 1, mun. Onesti, jud. Bacau pers. de contact: Galatanu Daniela, tel. 0749 068 914

Număr anunț
DA27607727
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927 RON
Valoare atribuită
1.927 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.927 RON

din 1.927 RON estimat