Atribuită Cumpărare directă

126N00411 - XEROX FUSER ASSY KIT 126N00411,220V,WC 3315/3325,ORIGINAL 4.00 553.00 126K29404 - XEROX FUSER UNIT 126K29403,175k,WC 5325/5330/5336,ORIGINAL 2.00 700.00 006R01160 - XEROX TONER 006R01160,BK,30K,WC5325,5330,5335 ORIGINAL 1.00 210.00 006R01517 - XEROX TONER 006R01517,BK,26K,WC 7525,7530,7535,7545,7556 ORIGINAL 2.00 415.00

Număr anunț
DA27616123
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.652 RON
Valoare atribuită
4.652 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.652 RON

din 4.652 RON estimat