Atribuită Cumpărare directă

pachet intretinere(bec h1 12v=2x5,bec h7 12v=3x8,banda electroiz=3x4,bec 12x5=10x1,ulei atf 1l=3x14,furtun aer=1x120,furtun hidr=1x145,janta fata u650=2x165,camera 750/16=1x60,spray wd=1x30simering 50/80/10=2x15,pasta bloc rurub=1x25,simering 45/75/10=1x12,rulm32009=1x45,ulei 80w90=10x25,furtun hidr=1x160,reductie=1x25,ulei motor 10l=1x95,ulei 10w40=2x35,lera auto=1x15,colier 23/25=2x5,prespan=1x30,spray wd=1x45,silicon garnit=1x25,ulei atf=1x14,banda reflect=24x15,saiba cu=6x2,niplu=2x42,inel o=4x2)

Număr anunț
DA27609965
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat