Atribuită
Cumpărare directă
pachet(racord=1x25,ulei atf=20x14,spray wd40=2x45,colier plastic=200x0,30,pompa hidr u650=1x710,antrenor pompa h801=1x17,inel antrenor=1x20,arbore canelat=1x35,piulita arbore=1x5,saiba=1x3,garnitura pompa h=1x10,silicon etans=1x22,furtun hidr=1x130,ulei 5w30,1l=1x35,furtun hidr=1x55,spray wd40=1x30,furtun=1x40,furtun aer=1x41,rulm 6006=2x16,trunghi remorca=1x20,stift=2x2,rulment=1x45,furtun=1x45,brida cablu=2x10,spray wd40=2x45articulatie sferica=4x20,surub m16=5x7,furtun hidr=1x136,bec 24/21/5=10x2,bec24/5=10x1)
- Număr anunț
- DA27623787
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.798 RON
- Valoare atribuită
- 1.798 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.