Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat se suplimenteaza cu 1000 RON fara TVA la care se adauga 190 lei TVA si este dată de suma facturilor emise de către PRESTATOR pentru serviciile prestate ,începând cu data de 31.03.2021 pana in data de 30.04.2021

Număr anunț
DA27623277
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat