Atribuită Cumpărare directă

30 kg x 5,50 = 165,00 mere - 10 kg x 4,50 = 45,00 lamai - 5 kg x 6,00 = 30,00 ardei rosu - 25 kg x 13,50 = 337,50 banane - 4 bax x 123,00 = 492,00 ceapa - 30 kg x 2,50 = 750,00 morcovi - 20 kg x 2,50 = 50,00 cartofi - 100 kg x 1,90 = 190,00 patrunjel - 20 leg x 1,40 = 28,00 ardei gras - 5 kg x 14,00 = 70,00 rosii cherry - 13 kg x 12,00 = 156,00 marar - 20 leg x 1,40 = 28,00 telina - 10 kg x 5,00 = 50,00 usturoi - 2 kg x 18,00 = 36,00

Număr anunț
DA27616532
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.428 RON
Valoare atribuită
2.428 RON
Data publicării
21.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.428 RON

din 2.428 RON estimat