Atribuită Cumpărare directă

Conform ADV1201213 Aparat bărbierit din plastic =42 buc, Hărtie igienică (sul 2 straturi) =1000 buc, Săpun de față - greutate 125 - 150 g= 270 buc, Șampon a 200 ml= 45 buc, Balsam pentru rufe =4 l, Detergent pentru mașini automatice =8 l, Înălbitor pentru rufe albe= 2 l, Role prosop hîrtie 2 straturi= 1000 buc, Săpun lichid antibacterian a 250 ml =100 buc, Naftalină (pastile)= 5 kg, Hârtie pentru dispencer a 250 str. =300 buc.

Număr anunț
DA27589758
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.904 RON
Valoare atribuită
2.904 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.904 RON

din 2.904 RON estimat