Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIALE DE IGIENA PERSONALA PT. STRUCTURILE FUNCTIONALE DIN SUBORDINEA DGASPC BUZAU, de pe raza mun. BUZAU, RM. SARAT,BECENI, SMEENI,POGOANELE, STILPU, VINTILA VODA, conform cerintelor precizate in anuntul de publicitate din SICAP, nr.ADV1200207/04.03.2021 si a ofertei depuse la sediul autoritatii contractante.

Număr anunț
DA27563208
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.320 RON
Valoare atribuită
18.320 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.320 RON

din 18.320 RON estimat