Atribuită
Cumpărare directă
Micro Secure Digital Card 32GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s NUMAR DE REFERINTA: InfoCalc_Reparatii PRET DE CATALOG: 30,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 34913000-0 Diverse piese de schimb (Rev.2) DESCRIERE: Micro Secure Digital Card , 32GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s 4 Increase value Decrease value 30,25 121,00 Card reader USB 3.1 Card Reader NUMAR DE REFERINTA: ICR09 PRET DE CATALOG: 46,21 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 34913000-0 Diverse piese de schimb (Rev.2) DESCRIERE: Card reader Trust Nanga USB 3.1 Card Reader 1 Increase value Decrease value 46,21 46,21 Hub USB TP-Link, UH700, 7 porturi, USB 3.0, adapter 12 V, negru NUMAR DE REFERINTA: ifc102 PRET DE CATALOG: 126,05 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 34913000-0 Diverse piese de schimb (Rev.2) DESCRIERE: Hub USB TP-Link, UH700, 7 porturi, USB 3.0, adapter 12 V, negru
- Număr anunț
- DA27532145
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419 RON
- Valoare atribuită
- 419 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.