Atribuită
Cumpărare directă
TauroLock™-Hep100 este aprobată pentru instilarea în toate sistemele abordului venos central. TauroLock™-Hep100 păstrat în cateter previne formarea unui biofilm bacterian. Cateterul rămâne fără infecții și funcționează cu permeabilitate ridicată. Solutie antimicrobiana pt inchiderea cateterelor conditionata in fiole de 3ml (cutie de 10 fiole), ambalata in cutii de 10 fiole. Contine taurolidina - agent antimicrobian si citrat 4% - anticoagulant, heparina 100 UI/ml. Produsul este dispozitiv medical - Certificat CE si TVA 19%.
- Număr anunț
- DA27526696
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.069 RON
- Valoare atribuită
- 3.069 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.