Atribuită
Cumpărare directă
ALTIUS RT, KIT CATETER DIALIZA ACUTA SAU CRONICI, TERMEN SCRUT SI MEDIU, PREVAZUT CU VALVE HEMOSTATICE INTEGRATE PE EXTENSII, LUMENELE INTERIOARE ROTUNDE. ALTIUS RT fabricat de KIMAL - Cateter pentru dializă, ce reduce CRBSI și îmbunătățește debitele STOC DISPONIBIL: 12 buc cu valabilitate 12/2021 ALTIUS RT - MAXIMIZEAZĂ SIGURANȚA PACIENTULUI Conectoarele LuerSafe® - Creează un sistem închis, reducând riscurile pentru embolie gazoasă, pierdere de sânge și infecții. Aripioară de sutură cu rotație 360° - Permite cateterului să se rotească după fixare Tehnologie Multi-Tube™ - Îmbunătățește debitele prin reducerea turbulențelor și neregularităților Caneluri inteligente - Reduc ocluzia de către peretele vascular și maximizează debitele PUR Moale și Flexibil - Reduce lezarea vasului și elimină pensarea prin îndoire KITUL CONTINE SI ACCESORIILE PENTRU INSERTIE. Diametru: 12Fr Lungimi disponibile: 20cm; Kitul include: - cateterul biluminal; - conectori luer-lock și cleme; - ac introducator in Y cu valva; - ghid introducator cu miez de nitinol cu vârful in J; - 2 buc dilatator cu proprietati hidrofile; - seringa de 5ml din trei componente; - bisturiu nr.11 cu teaca scurta; - fixare adezivă; ATENTIE: In comanda se mentioneaza daca achizitia tine loc de comanda ferma sau se livreaza dupa acceptare in SEAP/primirea comenzii scrise pe fax/e-mail
- Număr anunț
- DA27673079
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.