Atribuită
Cumpărare directă
Folii podale multistrat antimicrobiene folosite pentru decontaminare. Dimensiuni 45cm x 115 cm/ 5 covoare/ pachet Culoare: albastru Se aplica la intrarea in salile de operatie sau in interiorul incintelor care necesita mediu aseptic. Un covor are 30 de folii antimicrobiene.
- Număr anunț
- DA27498511
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.