Atribuită
Cumpărare directă
Indicator biologic / indicatori biologici abur autoclav FIOLA PROMOTIE 121 / 134,,Indicator biologic etuva fiola 180 grade,Indicator chimic sterilizare integrator etuva strip cutie 500 buc, Banda adeziva sterilizare abur, autoclav cu indicator chimic / indicatori chimici PROMOTIE,Test indicator sterilizare Bowie Dick PACHET abur autoclav prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA27646035
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336 RON
- Valoare atribuită
- 1.336 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.