Atribuită Cumpărare directă

Prezenta tine loc de comanda ferma DESCRIERE: Test rapid imunocromatografic pentru detecția calitativă a anticorpilor IgG si IgM, anti-coronavirus 2019-nCoV din sânge integral, ser sau plasmă Ambalare: 25 teste/KIT. Kitul contine: 25 teste ambalate individual, 25 pipete, 1 buffer, 1 Manual utilizare

Număr anunț
DA27632695
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat