Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 GALEATA CU PEDALA 16L CAROLINA CREM #8009404199794 buc 2 58.7395 2 CUTIT CU SUPORT METALIC#9002588304502 buc 1 4.958 3 AGATATOARE MARE DE PERETE#2000000144160 buc 8 0.6723 4 AGATATOARE MOBILA L 110 V.NEGRU #2000000431574 buc 4 1.2605 5 SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 #5903936002214 buc 2 3.5294 6 DOWNLIGHT APLICAT ROTUND LED 18W IP20 #8592920023266 buc 1 58.7395 7 SURUB DIN 7504 N 5,5X19 ZN BUC 20 0,084 8 SUR LEMN AF 4.5 X 60 ZN GB BUC 100 0,0672 9 SUR LEMN AF 4 X 40 ZN GB BUC 200 0,042 10 SUR LEMN AF 4 X 50 ZN GB BUC 100 0,0504 11 SUR LEMN AF 5 X 70 ZN GB BUC 100 0,084 12 AGATATOR CU FILET LEMN TIP C 7X90 BUC 10 0,6723 13 DIBLU PLASTIC 12X100/METAL ARTA BUC 50 0,2941 14 DIBLU PLASTIC 8X60 BUC 100 0,1681 15 DIBLU PLASTIC 10X70 BUC 100 0,2101 16 DIBLU PLASTIC 6X42/METAL ARTA BUC 200 0,1261 17 SURUB DIN 967 4X60 ZN BUC 40 0,1261 18 SURUB 571 8 X 100 ZN BUC 50 0,4202 19 PIULITA DIN 934 M 4 G8 ZN BUC 40 0,0168 20 SAIBA PLATA DIN 125 4 ZN BUC 40 0,0168
- Număr anunț
- DA27539547
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341 RON
- Valoare atribuită
- 341 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.