Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 BURGHIU PT.METAL HSS-G N 6.5MM #2000000374826 buc 5 4.3697 2 BURGHIU PT.METAL HSS 4MM DIN338 TIP N ECO (2BUC-PAC) #4000146150405 buc 5 4.1176 3 5 PINZE T101 AIF#3165140096355 buc 1 55.042 4 VOPSEA DANKE MARO DESCHIS 0.75L#5946062001546 buc 3 16.7227 5 SILICON SANITAR ALB (C)#2000000108063#9000100141710#8691451080417 #4015000407205 buc 2 13.0252 6 SET SPALAT WC MD.1#5945404001077 buc 3 7.1429 7 CORNIER 20X20X2 (6ML-BUC) #2000000367057 m 50 2.5126 8 TEAVA 40X30X2 6ML-BUC #2000000304199 m 48 9.6639 9 TEAVA DREPTUNG.TR 20X20X2 (6ML-BUC)#2000000293899 m 30 5.1681 10 PLACA OSB3 -2500X1250X15mm#2000000139340 buc 7 53.1513 11 PLACA GKB 12.5 2.6X1.2(3.12MP/BUC)68359 #2000000208893 #5907651690565 buc 6 18.6975 12 SIPCA 5X3X300CM (0.0045MC-BUC) #2000000285337 buc 15 5.042 13 GLET RIMANO BIANCO 20KG-SAC#5948591001233 #5948591003121 buc 2 17.6387 14 IPSOS SUPER 5KG/SAC#2000000102801#9002869007948 #5948591003206 buc 1 13.4454 15 PROFIL AL GLET ALUM. 2M 19X19MM(0104-20200100)#2000000210353 #5996093137882 buc 8 2.1008 16 SURUB 451143 AUTOFILETANT TN 3.5X35 (250BUC-CUT)KNAUF #6425440999914 buc 2 14.2773 17 BANDA ADEZIVA PT. GHIPSCARTON 20ML*50MM #2000000228594 #9002588455402 buc 1 4.6218 18 SUR LEMN AF 5 X 70 ZN GB BUC 100 0,084 8,4 19 DIBLU PLASTIC 10X70 BUC 100 0,2101 21,01 20 SURUB 571 6 X100 ZN BUC 20 0,2101 4,202 21 SET DE CAPETE INSUR 25MM PZ2 BUC 6 1,6807 10,0842 22 SET FIXARE WC PAC 10 2,1008 21,008

Număr anunț
DA27517909
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663 RON
Valoare atribuită
1.663 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.663 RON

din 1.663 RON estimat