Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 LANT CU ZALE ZINCAT 3.5#2000000029337 m 2 3.7815 2 TEAVA SCURGERE 0,5 M Ų 50#2000000038230#5999012401446 #6424976000071 #5948784017331 #5945768005155 buc 4 3.2773 3 COS GUNOI CU PEDALA 80L #5202707991048 #5202707991055 #5202707010367 buc 1 100.7563 4 CANAL CABLU 25X16 ADEZIV 2ML #5944016002076 buc 15 4.3697 5 ELEMENT CAPAT PP 50#2000000037820#6420330009605 #5945768006862 buc 2 1.0924 6 LANTERNA REINCARCABILA COB LED 5W #8592920038840 buc 1 67.1429 7 TT600027 DESCHIZATOR CAPAC#8711938006331 buc 1 4.5378 8 BALAMA ARUNCATOARE USA INCADRATA #5949094009788 buc 3 3.2773 9 ELEMENT CAPAT PP 50#2000000037820#6420330009605 #5945768006862 buc 2 1.0924 10 LACAT CHINEZESC 32#2000000085937 #4891968008766 #6009665751818 #5949034902865 #5949034960513 buc 1 4.958 11 SUR LEMN AF 4 X 18 ZN GB BUC 300 0,0168 12 SUR LEMN AF 4 X 40 ZN GB BUC 200 0,042 13 SUR LEMN AF 4 X 50 ZN GB BUC 100 0,0504 14 SURUB CU DIBLU INEC 6 X 40 BUC 100 0,084
- Număr anunț
- DA27611166
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305 RON
- Valoare atribuită
- 305 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.