Atribuită
Cumpărare directă
1 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 2 MANUSI PRACTIC VINIL M #5203399250215 #5203399250178 buc 1 41.9328 3 SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 #5903936002214 buc 5 3.5294 4 SITA PISOAR CU PASTILA OTI #5948908004230 buc 1 6.6387 5 PROMAX GRESIE FAIANTA 5L #2000000278902 #5946039003634 #5946039002965 #5946039002958 #5946039005201 buc 1 29.3277 6 SAVO MULTI CLEANER DESINFEXTANAT 4L #7290014004825 #7290014006928 buc 2 25.1261 7 DOMESTOS 5L PINE #7615400179763 buc 1 46.6387 8 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMIC 5L ROZ #9400777012861 buc 1 22.605 9 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMIC 5L ALB #9400777012854 buc 1 22.605
- Număr anunț
- DA27502944
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238 RON
- Valoare atribuită
- 238 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.