Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMOC 5L VERDE #9400777012878 buc 1 25.1261 2 HARTIE IG.NATUR SOFFY 40M-24BUC #2000000421469 #6425146001126 buc 2 19.7479 3 PROMAX SOL.GEAM FRESH 5L #5946039004303 #5946039002781 buc 1 25.1261 4 INALBITOR CU CLOR SANO 4L #7290000288024 #7290014006881 buc 2 16.7227 5 ALCOOL SANITAR MONA 500ML #6423052000035 #5942099001221 buc 6 8.8235 6 PROMAX GRESIE FAIANTA 5L #2000000278902 #5946039003634 #5946039002965 #5946039002958 #5946039005201 buc 1 29.3277 7 VANISH WHITE LICHID 1L TITAN #5949031303573 #5900627027136 #5949031309032 buc 2 15.5462 8 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 9 DETERGENT ARIEL COLOR 4KG #5413149260757 buc 1 43.6134 10 ARIEL DET 2KG UNIVERSAL MOUNTAIN S #5413149260245 buc 2 23.1092 11 NUFAR SCOS PETE 500ML-56880 #5946035070234 buc 2 10.8403 12 REZERVA MOP BUMBAC 250 GR #5945404003903 #6420631232061 #6423997331119 #0646809512391 #6426055050038 buc 2 4.6218 13 DOMESTOS CITRUS FRESH 750 ML#2000000102337#5996037079780 #5000186811112 buc 1 9.1597 14 DOMESTOS ORIGINAL 750ML #5000186481001 buc 1 9.1597 15 SWEET SACI MENAJ 60L/10MISAVAN #5903936010547 #6422768013667 #5903936002214 buc 2 3.5294 16 SWEET SACI MENAJ 35L/15MISAVAN #5903936010530 #6422768013650 buc 2 3.2773 17 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 #8711600992450 buc 2 6.6387 18 BREF POWER AKTIV OCEAN 1X50GR #9000100625227 buc 2 5.4

Număr anunț
DA27610896
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104 RON
Valoare atribuită
1.104 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104 RON

din 1.104 RON estimat