Atribuită Cumpărare directă

Diverse articole-materiale de intretinere : Grilaj inox buc 1 , DOP PROTECTIE PRIZA-15 buc, CAPAC DOZA buc 3 ,PRIZA DUBLA buc 4 , SUR LEMN buc , DIBLU PLASTIC buc ref.99/25.02.2021-partial

Număr anunț
DA27501777
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101 RON
Valoare atribuită
101 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101 RON

din 101 RON estimat